Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları
Kullanım Koşulları

Muhabbetpinari.net adresinde yer alan içerikler titiz bir araştırma ve inceleme sonrasında tarafımızdan oluşturulmaktadır. Tüm yazılar yazılı kaynaklardan hazırlanmaktadır.

Bu siteyi kullanan tüm ziyaretçiler aşağıda belirttiğimiz kurallar çerçevesinde Kullanım Koşulları ve detaylarını kabul etmiş sayılırlar.

 • Muhabbetpinari.net (Yazının devamında MPN olarak geçecektir) tasavvuf, edebiyat ve kültürel yaşamımıza dair içeriklerin bulunduğu bir toplumsal sitedir. İçeriğinde ticari özellik taşıyan yazı barındırmamaktadır. Bu sitede video barındırılmayıp, videolar Youtube tabanlıdır.
 • MPN’de yer alan içerikler önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirilebilir, güncellenebilir ve yayından kaldırılabilir. Bu durumlardan ötürü oluşacak olumsuzluklardan MPN sorumlu değildir.
 • MPN sitesine erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten MPN sorumlu değildir.
 • MPN’de kullanılan fotoğraf ve görseller ticari amaç güdebilir. Görsel sahipleri ya da fotoğrafların hak sahiplerinin talep etmesi durumunda, MPN ilgili içeriğin değiştirileceğini ve gerekirse yayından kaldırılacağını taahhüt eder.
 • MPN’de bulunan dış bağlantı linkleri site sahibi tarafından yerleştirilmiş olup, tıklanması durumunda sizi farklı sitelere yönlendirebilir. Yer alan linklerde bulunan içeriklerin doğruluğu veya işlevselliği ile ilgili olarak, sorumluluk MPN’a ait değildir. Ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen kendilerinin insiyatifi ve sorumluluğundadır.
 • MPN’de yer alan içeriklere kullanıcıların yorum yapma hakkı bulunmaktadır. MPN’de yer alan içeriklere yapılan yorumlardan ötürü site sahibi sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir. İçeriklerde yer alan yorumların kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız edici ve yasalara aykırı olması durumunda MPN bu yorumları silme, yayınlamama, kullanıcıya haber vermeksizin varsa üyeliğini sonlandırma ve ihbar etme hakkına sahiptir.
 • MPN tarafından hazırlanan içeriklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından sitede yer alan içeriklerin şartları yerine getirildiği takdirde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı serbesttir.
 • MPN’de yer alan içeriklerin bir kısmı ya da tamamı çevrimiçi ya da çevrimdışı mecralarda izne tabii olacak şekilde ve kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir. Mevcut içerikler baştan izin verilse dahi bir kısmı ya da tamamı değiştirildiği takdirde çevrimiçi ya da çevrimdışı mecralarda kesinlikle kullanılamaz.
 • MPN’de alıntı yaptığınız takdirde aşağıda yer alan şekliyle kaynak göstermeniz önemle rica olunur.

  Bu yazı muhabbetpinari.net websitesinden alınmıştır.
  Kaynak: muhabbetpinari.net

 • Yukarıda belirtilen koşullara uyulmadığı takdirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahip olduğumuzu belirtiriz.

  5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bize iletişim sayfamızdaki form üzerinden ulaşabilirsiniz.